Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów i Kadetów. Wołów z medalami - Wolowinfo.pl

Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów i Kadetów. Wołów z medalami

Intensywne treningi przełożyły się na wysokie lokaty w końcowych klasyfikacjach. Na Mistrzostwach Dolnego Śląska Kadetów, klub MKS Wolavia zdobył 7 medali.
facebook.com

16 maja 2021 r. sportowcy z Wołowa reprezentowali klub MKS Wolavia na Indywidulanych Mistrzostwach Dolnego Śląska Juniorów i Kadetów w Brzegu Dolnym. Na wydarzenie przyjechało 79 zawodniczek i zawodników.

Wyniki

Trzy medale wywalczył Wiktor Ulatowski zostając multimedalistą turnieju. Wywalczył złoto w deblu w parze z Mikołajem Kociubą (Górnik Polkowice), srebro w mixcie z Natalią Gaworską (AZS UE Wrocław) oraz drugie miejsce w grze indywidualnej – zdobywając tytuł vice mistrza Dolnego Śląska.

Intensywne treningi przełożyły się na wysokie lokaty w klasyfikacji końcowej i zakwalifikowaniu się Wiktora Ulatowskiego do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Rawie Mazowieckiej.

Zawodniczka Paulina Holodniuk także może pochwalić się niemałymi sukcesami. Dwukrotnie stanęła na podium – trzecie miejsce w grze indywidualnej, w deblu w parze z Magdaleną Bojanowską (Rokita Brzeg Dolny). Dzięki wysokiemu rankingowi ogólnopolskiemu zdobyła limit do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Rawie Mazowieckiej.

Nikola Skawińska oraz Karol Kalisz zdobyli brązowe medale za mixta. Co więcej, Karol Kalisz rozegrał również debla z Patrykiem Lesińskim (Górnik Polkowice). Natomiast 5 miejsce w deblu zajęła Alicja KaczanNikolą Skawińską. Alicja Kaczan zdobyła także 5 miejsce w parze z Patrykiem Lesińskim.

W sumie Klub MKS Wolavia wywalczył 7 medali.