Wołowski Klub Karate na zawodach w Kożuchowie. Jak poszło zawodnikom? - Wolowinfo.pl

Wołowski Klub Karate na zawodach w Kożuchowie. Jak poszło zawodnikom?

W minioną sobotę Wołowski Klub Karate Kyokushinkai pojechał do Kożuchowa, aby powalczyć o medale i tytuły.
facebook.com/Wołowski Klub Karate Kyokushinkai

22 maja sportowcy w barwach Wołowskiego Klub Karate Kyokushinkai pojechali do Kożuchowa. To tam rywalizowali z ponad 250 zawodnikami o puchar Burmistrza Miasta Kożuchowa. Na wydarzeniu pojawili się zawodnicy z klubów: Wołów, Brzeg Dolny, Szczecin, Drawsko Pomorskie, Zielona Góra, Bydgoszcz, Ząbkowice Śląskie, Nysa, Lubin, Płoty, Nowa Sól, Leszno, Sieradz, Inowrocław, Mielno, Żory, Lipno, Szczecin, Reski oraz Kożuchów.

Wyniki reprezentantów z Wołowa

Regularne treningu wołowskiego klubu karate, przełożyły się na wyniki oraz wysokie lokaty w klasyfikacji końcowej. Dumą sobotnich rozgrywek został Franciszek Komorowski, który wywalczył złoto w walkach dzieci do lat 9. Wołowianin był bezkonkurencyjny wśród 40 zawodników.

Z brązem wrócił także Marek Lewandowicz, który otrzymał medal w walkach semi kontakt seniorów. Zawody z dobrymi miejscami zajęli również inni reprezentanci Wołowa:

• Antoni Czapluk IV miejsce kata kadetów mł. 8-9 lat,