Sportowe zajęcia dla młodzieży. DS Team zaprasza na darmową siłownię!

Badania wykazują, że w wakacyjne miesiące rozwój dzieci i młodzieży zwalnia, a ich waga niestety się zwiększa. Naukowcy potwierdzają, że do głównych przyczyn wzrostu wagi wśród nastolatków należy zakłócenie rytmu dobowego oraz zmiany w diecie i aktywności fizycznej.
Aby temu zapobiec, DS Team Fitness & Siłownia w Wołowie daje możliwość darmowych zajęć w okresie wakacyjnym dla dzieci i młodzieży!
Zajęcia z instruktorem
DS Team Fitness & Siłownia wychodzi naprzeciw problemowi i zaprasza młodzież w wieku od 13 do 18 lat na darmowe treningi pod okiem instruktora w każdy wtorek, w godzinach 10.30-11.30!
Treningi dla młodzieży będą odbywały się w ramach projektu „Aktywny Senior, Aktywna Młodzież 2.0” finansowanego z budżetu Gmina Wołów.
Zobacz też: Wakacje z Wołowskim Ośrodek Kultury