Ferie 2023. Kontrola autokarów w powiecie wołowskim. Gdzie znajduje się punkt? - Wolowinfo.pl

Ferie 2023. Kontrola autokarów w powiecie wołowskim. Gdzie znajduje się punkt?

Już w lutym rozpoczynają się ferie w województwie dolnośląskim. Warto, aby wyjazdy najmłodszych na obozy i kolonie były bezpieczne. Jak można zgłosić autokar do kontroli?
Ferie 2023. Kontrola autokarów w powiecie wołowskim. Gdzie znajduje się punkt?
Ferie 2023. Kontrola autokarów w powiecie wołowskim. Gdzie znajduje się punkt?, fot. pixabay.com [zdjęcie poglądowe]

Już niedługo na terenie dolnego śląska rozpoczną się Ferie Zimowe 2023. To czas, kiedy najmłodsi udadzą się na obozy lub kolonie. Warto, aby taki wyjazd był bezpieczny, a osoby najbliższe były spokojne o swoje pociechy.

Kontrola autokarów w powiecie milickim. Gdzie znajduje się punkt?

Ferie zimowe w województwie dolnośląskim będą trwały od 13 lutego do 26 lutego. To czas, w którym nasze pociechy udają się na obozy i zimowiska. Rodzice troszczą się o dzieci i pragną, aby wypoczynek był bezpieczny.

Na większość obozów i zimowisk dzieci udają się autokarami. Kluczem do zachowania bezpieczeństwa jest poddanie autokaru do kontroli. Na terenie powiatu milickiego zajmują się nią funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wołowie.

Jeśli chcemy poddać kontroli autokar, którym nasze dzieci jadą na ferie wystarczy zadzwonić pod ten numer telefonu: 47 872 52 00. Wtedy policja podjedzie pod wyznaczone miejsce i sprawdzi, czy autokar jest w dobrym stanie technicznym.

powiecie wołowskim kontrolą autobusów zajmuje się Komenda Powiatowa Policji w Wołowie. Kierowca autokaru może sam poddać się takiej kontroli udając się na ulicę 

Autokar może również sam udać się na taką kontrolę w Wołowie na ul. Panieńska 4 (parking przed budynkiem OSiR).

Więcej z Wolowinfo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *